Naturalna lekkość
BioAir Optimum™ to soczewki zapewniające doskonały komfort widzenia, posiadające ultra-cienką konstrukcję oraz powłokę chroniącą oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Wysoka Przepuszczalność
BioAir Premium™ to silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe o wysokiej przepuszczalności tlenowej oraz wysokim uwodnieniu.

Jesteś tutaj

Współpraca dla dystrybutorów produktów BioAir

Korzystne warunki współpracy oraz indywidualne podejście do każdego klienta, pozwala nam współpracować zarówno z dużymi jak i mniejszymi przedsiębiorcami w kraju i na świecie. Nasza oferta skierowana jest do specjalistów ceniących sobie wysoką jakość produktów, terminowość realizacji zamówień i profesjonalną obsługę kontrahentów. Zapraszamy do współpracy salony optyczne, sklepy medyczne, okulistów, optyków i optometrystów. Przedstawimy korzystne warunki handlowe, co przyczyni się do wzrostu sprzedaży w Twoim salonie optycznym.

 

Zwiększ swoją sprzedaż z doskonałymi produktami

Nasze produkty produkowane są z najwyższej jakości materiałów, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty dot. wyrobów medycznych a konkurencyjne ceny oraz gwarancja jakości sprawiają, że najbardziej wymagający klienci decydują się sprzedaż produktów z marką BioAir..

 

Dedykowany opiekun handlowy

Dla komfortowej i owocnej współpracy

Korzystne warunki handlowe

Dystrybutorom zapewniamy jasną umowę

Katalogi i ekspozytory

Udostępniamy niezbędne materiały handlowe

 

Dołącz już dziś i stań się dystrybutorem produktow BioAir
Skontaktuj się z nami abyśmy mogli przedstawić Tobie możliwe najkorzystniejsze warunki. Pamiętaj, że dołączając do sieci sprzedaży oferującej produkty BioAir, możesz liczyć na pomoc i profity już na pierwszych etapach współpracy.

 

Gdzie kupić?

 
Produkty BioAir ™ są łatwo dostępne. Sprawdź logotypy
sklepów internetowych w których możesz je kupić
 • Dystrubucja w Polsce:
  Dział Regionalny Północny:
  J&M Prestige
  ul. Unii Europejskiej 4/B3
  86-050 Solec Kujawski
  tel. +48 52 387 32 91
  email: [email protected]


  Dział Regionalny Południowy:
  Novum
  ul. Rybnicka 70
  44-100 Gliwice
  tel. +48 508 711 948
  email: [email protected]