Naturalna lekkość
BioAir Optimum™ to soczewki zapewniające doskonały komfort widzenia, posiadające ultra-cienką konstrukcję oraz powłokę chroniącą oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Wysoka Przepuszczalność
BioAir Premium™ to silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe o wysokiej przepuszczalności tlenowej oraz wysokim uwodnieniu.

Jesteś tutaj

Marka BioAir pojawila się na Europejskim Rynku w roku 2012. Dzięki jakości i przystępnej cenie produkty BioAir znalazły stałych odbiorców i cieszą się zaufaniem tysięcy klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta  zawsze wiązała się w się z najwyższą starannością wykonania. Przede wszystkim dbamy, aby oferowane przez nas wyroby medyczne spełniały standardy i dyrektywy Unii Europejskiej dot. wyrobów medycznych. Wybierając producenta naszego asortymentu bardzo drobiazgowo analizujemy doświadczenie, potencjał, i wiedzę w zakresie produkcji danego wyrobu. Jesteśmy dumni że możemy Państwo zaoferować gamę produktów pochodzących od największych i najbardziej renomowanych wytwórców z Korei Południowej, Malezji, Tajwanu, i Indii.

Poniżej zdjęcia poglądowe miejsc gdzie wytwarzane są produkty BioAir

Zapraszamy do zakupów!
Zespól BioAir

 

 

 

Ponad 10 lat w Europie

Europejskie standardy

Katalogi i ekspozytory

 

Gdzie kupić?

 
Produkty BioAir ™ są łatwo dostępne. Sprawdź logotypy
sklepów internetowych w których możesz je kupić
 • Dystrubucja w Polsce:
  Dział Regionalny Północny:
  J&M Prestige
  ul. Unii Europejskiej 4/B3
  86-050 Solec Kujawski
  tel. +48 52 387 32 91
  email: [email protected]


  Dział Regionalny Południowy:
  Novum
  ul. Rybnicka 70
  44-100 Gliwice
  tel. +48 508 711 948
  email: [email protected]